W dniu 22.03 odbyły się w naszej grupie zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Odkrywaliśmy na nich wspólnie oznaki wiosny oraz wykonaliśmy prace plastyczne o tematyce wiosennej. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólnie spędzony czas.
Nie jeden rodzic o tym wie, że dzieci najlepiej potrafią opowiadać bajki. Pewnego kwietniowego dnia nasze pociech miały okazję tę umiejętność poćwiczyć zamieniając się na moment w prawdziwych aktorów.
W ramach zajęć dydaktycznych nasze Rybki Nemo przeliczały elementy zbiorów, tworzyły ciekawe kompozycje przestrzenne i grupowały nakrętki według tych samych cech. Zabawa były udana.
Dzięki uprzejmości pani dyrektor oraz Rady Rodziców nasze pociechy mogły wybrać się do kina Helios na film pt.: „ Był sobie pies”. Zapraszamy do obejrzenia Nas podczas oczekiwania na film
Już po raz kolejny wybraliśmy się do galerii Sleńdzińskich na warsztaty plastyczne pod okiem znakomitych fachowców nasze Rybki uczyły się nowatorskiej techniki plastycznej. Prace wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć na wystawie na naszej tablicy w szatni.
Pewnego styczniowego popołudnia odwiedzili naszą grupę znakomici goście. Nasze kochane i niezastąpione babcie wraz z dziadkami. Rybki Nemo przygotowały na tą okazję występ artystyczny i drobny upominek. Zapraszamy do krótkiej foto-relacji ze spotkania.
W piękny zimowy dzień nasze dzieciaczki wzięły udział w ważnym wydarzeniu w balu karnawałowym pt.: „ Kraina Lodu”. Wszystkim rybkom humorki dopisywały tego dnia.
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse