Nasza grupa

Witamy na naszym blogu. Zachęcamy Rodziców do częstego odwiedzania naszego blogu. Na wspólne wieczory z dziećmi proponujemy ciekawe zagadki pasujące do naszej nazwy grupy. 



"Zdrowe" urodziny

    Cieszymy się, że pamiętają państwo o przygotowywaniu „zdrowego” poczęstunku na urodziny. To nie  pierwsze i zapewne nie ostatnie „zdrowe” urodziny w naszej grupie.  Zachęcamy serdecznie do tego , aby w dalszym ciągu kontynuować taki sposób świętowania. Urodziny  nie tracą na swojej atrakcyjności, jeżeli nie ma cukierków.



Wizyta w Muzeum

    „Moja pierwsza wizyta w muzeum”- pod tym hasłem 4 marca odbyła się nasza wycieczka do Muzeum Podlaskiego. Dzieci poznały zasady zachowania się w muzeum, obejrzeliśmy wystawę obrazów malarzy polskich, a na zakończenie zostaliśmy zaproszeni do pracowni mieszczącej się w piwnicach muzeum, gdzie dzieci wykonały pocztówkę z muzeum.



Zakładamy zielony ogródek w naszej sali

    Postanowiliśmy przyśpieszyć Wiosnę i 25 lutego założyliśmy „Zielony ogródek”. Zgromadziliśmy potrzebne materiały i  narzędzia i przygotowaliśmy miejsce pracy.  Potem  dzieci posadziły  cebulę na szczypiorek oraz wysiały  nasiona ozdobnej fasolki.



Uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka

28 stycznia odbyła się miła uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka.