Policjanci w przedszkolu- rozmowa na temat bezpiecznego poruszania się po drodze
1. Chcesz przejść na drugą stronę?
>> więcej ...
Nasza grupa
Witamy na naszym blogu. Zachęcamy Rodziców do częstego odwiedzania naszego blogu. Na wspólne wieczory z dziećmi proponujemy ciekawe zagadki pasujące do naszej nazwy grupy.
>> więcej ...
"Zdrowe" urodziny
Cieszymy się, że pamiętają państwo o przygotowywaniu „zdrowego” poczęstunku na urodziny. To nie pierwsze i zapewne nie ostatnie „zdrowe” urodziny w naszej grupie. Zachęcamy serdecznie do tego , aby w dalszym ciągu kontynuować taki sposób świętowania. Urodziny nie tracą na swojej atrakcyjności, jeżeli nie ma cukierków.
Wizyta w Muzeum
„Moja pierwsza wizyta w muzeum”- pod tym hasłem 4 marca odbyła się nasza wycieczka do Muzeum Podlaskiego. Dzieci poznały zasady zachowania się w muzeum, obejrzeliśmy wystawę obrazów malarzy polskich, a na zakończenie zostaliśmy zaproszeni do pracowni mieszczącej się w piwnicach muzeum, gdzie dzieci wykonały pocztówkę z muzeum.
Zakładamy zielony ogródek w naszej sali
Postanowiliśmy przyśpieszyć Wiosnę i 25 lutego założyliśmy „Zielony ogródek”. Zgromadziliśmy potrzebne materiały i narzędzia i przygotowaliśmy miejsce pracy. Potem dzieci posadziły cebulę na szczypiorek oraz wysiały nasiona ozdobnej fasolki.
Uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka
28 stycznia odbyła się miła uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka.
>> więcej ...










