Czwartkowy poranek Rybki Nemo spędziły na sali gimnastycznej. Pomimo deszczowej pogody panującej za oknami humorki wszystkim Rybkom dopisywały. Ćwiczyliśmy dzielnie i sprawnie.
W dniu 04.10.2016r. (wtorek) w naszej grupie odbyły się zajęcia architektoniczne pt.: „ Budowle Białegostoku”. Nasze dzieciaczki mogły poczuć się jak prawdziwi architekci tworząc makietę ratuszu. Zabawa była udana.
W naszym przedszkolu tego dnia panowała radosna atmosfera, ponieważ dzieci z najmłodszych grup świętowały Dzień Przedszkolaka. Było mnóstwo wspaniałej zabawy oraz uśmiechu na naszych buziach!
"Już mam dość siedzenia w domu, Więc nie mówiąc nic nikomu Wyszłam podziwiać przyrodę Nad spokojną, cichą wodę. Przysiadłam tu na chwileczkę Na miłą w słonku ławeczkę. "
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse