Warsztaty w Galerii im. Sleńdzińskich

To już nasze drugie spotkanie w galerii. Pierwsze to zwiedzanie, zaś dzisiejsze to warsztaty. Zamieniliśmy się w malarzy i samodzielnie stworzyliśmy własne obrazki zimowe. Efekty naszej pracy będzie można obejrzeć już wkrótce na naszej tablicy w przedszkolu:)



Listopadowi jubilaci

W listopadzie świętowaliśmy urodziny Hani oraz Szymona. Lubimy takie dni ponieważ jest wesoło i bardzo słodko! Wszyscy życzyliśmy naszym jubilatom zdrówka, uśmiechu i oczywiście dużo zabawek!



Dzień Pluszowego Misia

Tak jak my obchodzimy swoje urodziny w grupie tak i nasze misie mają swój wyjątkowy i uroczysty dzień! 24 listopada przynieśliśmy swoje ukochane misie bo był Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia nasze pluszaki czuły się jeszcze bardziej szczęśliwe bo cały dzień zajmowaliśmy się nimi w wyjątkowy sposób: były tańce, zabawy, oraz misiowe kolorowanki:)



Laureaci konkursu plastycznego

21 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie ogólnopolskim „Baśnie i legendy polskie” który zorganizowało Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Białymstoku. Prace Klaudii i Borysa z naszej grupy zdobyły nagrodę za co im serdecznie gratulujemy!



Zajęcia przyrodnicze

Do naszego przedszkola zaprosiliśmy gości z Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Mieliśmy okazję posłuchać oraz obejrzeć fascynującą prezentację o ptakach, zwłaszcza tych, które zostają u nas na zimę. Oglądaliśmy modele ptaków i dostaliśmy fajną kolorowankę o ptakach. W podziękowaniu podarowaliśmy naszym gościom obrazek namalowany przez Magdę i Borysa. To była bardzo wartościowa lekcja przyrody!



Konkurs piosenki "Jesienne śpiewanie"

    7 listopada Klaudia Nowicka reprezentowała nasze przedszkole w konkursie piosenki pt.: „Jesienne śpiewanie”, który zorganizowało przedszkole Nr 21 „Na Bojarach”. W miłej i jesiennej scenerii przedszkolaki prezentowały utwory o tematyce jesiennej i każde dziecko otrzymało piękny dyplom oraz upominek.



Klub Młodych Programistów

    Tak świetnej a zarazem pouczającej zabawy u nas jeszcze nie było! 3 listopada odbyły się w naszej grupie zajęcia z programowania oraz wesoła zabawa z robotem! Jak widać na zdjęciach doskonale sobie radzimy z technologią a nasi rodzice pewnie tego nie wiedzą:)



Galeria Sleńdzińskich

    25 października wybraliśmy się do Galerii im. Sleńdzińskich na pierwsze z trzech spotkań. Tego dnia zwiedzaliśmy galerię, mieliśmy okazję zobaczyć tam wiele pięknych obrazów oraz rzeźb. Kolejne spotkanie to warsztaty, na których stworzymy wyjątkowe i profesjonalne dzieła sztuki!



Bo jesień jest super!!!

Korzystamy z każdego słonecznego i ciepłego dnia, aby wyjść na plac przedszkolny lub spacer. A jesienią też jest fajna zabawa zwłaszcza w szeleszczących i kolorowych liściach!



Warsztaty muzyczne :Drzwi do świata muzyki"

    Pewnego pięknego dnia wybraliśmy się do Opery i Filharmonii Podlaskiej na szczególne warsztaty. Warsztaty szczególne bo pełne dźwięków, rytmów i muzyki! Było mnóstwo wrażeń i zachwytów!