Warsztaty w Galerii im. Sleńdzińskich
To już nasze drugie spotkanie w galerii. Pierwsze to zwiedzanie, zaś dzisiejsze to warsztaty. Zamieniliśmy się w malarzy i samodzielnie stworzyliśmy własne obrazki zimowe. Efekty naszej pracy będzie można obejrzeć już wkrótce na naszej tablicy w przedszkolu:)










