Każdy przedstawił swojego pluszowego przyjaciela. Sprawdziliśmy, który miś jest największy, a który jest najmniejszy. Tańczyliśmy walczyka z pluszakami, a potem bawiliśmy się z nimi w chowanego. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse