Zabawa Mikołajkowa

Nasze Rybki Nemo wraz z innymi grupami z naszego przedszkola obchodziły Mikołajki. Tego dnia nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw, rysunków i tańców. Był też mały prezent dla dzieci jak również słodka niespodzianka.



Warsztaty plastyczne- Galeria Sleńdzińskich

Przedstawiamy naszą wizytę w galerii Sleńdzińskich. Gdzie wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych pod czujnym okiem specjalistów. Udało nam się stworzyć piękne prace o tematyce zimowej.





Mały Polak zajęcia programu edukacyjnego organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej

W dniu 17. 11 nasze Rybki Nemo mogły wziąć udział w zajęciach edukacyjnych pt: „ Mały Polak” prowadzonych przez historyków z Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku. Nasze pociechy oglądały prezentacje multimedialną na temat symboli narodowych, wspólnie wykonały flagę Polski jak również wzięły udział w quzie o Polsce . Na koniec otrzymaliśmy opaski jak również grę edukacyjną pt: „ Polak Mały”.



Malowanie muzyki

 Pewnego ranka postanowiliśmy zadbać o naszą ekspresje plastyczną. W związku z tym wykonaliśmy pracę plastyczne inspirowane muzyką. Za pomocą pędzla i farby malowaliśmy słuchany utwór. Zapraszam do obejrzenia foto-relacji



Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11 obchodziliśmy w ramach programu Optymistyczne Przedszkole obchody „Dnia Pluszowego Misia”. Podczas trwania imprezy dzieci dowiedziały się skąd pochodzi Miś, mogły wspólnie ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi tańczyć i świętować tak ważny dzień dla Misia. Zabawa była udana



Wycieczka na Stadion Miejski

Pewnego wtorkowego przedpołudnia udaliśmy się na Stadion Miejski. Mogliśmy zobaczyć dzięki uprzejmości osób tam pracujących miejsca niedostępne na co dzień. Byliśmy w szatni piłkarzy, na murawie nawet wychodziliśmy na nią jak prawdziwe gwiazdy sportu Humory wszystkim dopisywały:)



Spotkanie z panią policjant

W minioną środę odwiedziła nas pani policjantka z wydziału ruchu drogowego młodsza asp. pani Edyta Wilczyńska. Dzieci wspólnie z panią powtórzyły wiadomości o ruchu drogowym w prezencie od pani policjant dzieci otrzymały odblaski do kurtek. Wspólnie w ramach podziękowań dzieciaczki zaśpiewały pani policjant piosenkę o ruchu drogowym. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny:)



Galeria Sleńdzińskich

Nasze Rybki Nemo miały możliwość zwiedzania galerii Sleńdzińskich. Poznały dzieła artysty. Jego obrazy i rzeźby. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji