Zabawa Mikołajkowa
Nasze Rybki Nemo wraz z innymi grupami z naszego przedszkola obchodziły Mikołajki. Tego dnia nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw, rysunków i tańców. Był też mały prezent dla dzieci jak również słodka niespodzianka.
Realizowane programy
IOD - Joanna Wakulewska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
Zastępca IOD - Małgorzata Kuczyńska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
Nasze Rybki Nemo wraz z innymi grupami z naszego przedszkola obchodziły Mikołajki. Tego dnia nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw, rysunków i tańców. Był też mały prezent dla dzieci jak również słodka niespodzianka.
Przedstawiamy naszą wizytę w galerii Sleńdzińskich. Gdzie wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych pod czujnym okiem specjalistów. Udało nam się stworzyć piękne prace o tematyce zimowej.
W dniu 17. 11 nasze Rybki Nemo mogły wziąć udział w zajęciach edukacyjnych pt: „ Mały Polak” prowadzonych przez historyków z Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku. Nasze pociechy oglądały prezentacje multimedialną na temat symboli narodowych, wspólnie wykonały flagę Polski jak również wzięły udział w quzie o Polsce . Na koniec otrzymaliśmy opaski jak również grę edukacyjną pt: „ Polak Mały”.
Pewnego ranka postanowiliśmy zadbać o naszą ekspresje plastyczną. W związku z tym wykonaliśmy pracę plastyczne inspirowane muzyką. Za pomocą pędzla i farby malowaliśmy słuchany utwór. Zapraszam do obejrzenia foto-relacji
W dniu 25.11 obchodziliśmy w ramach programu Optymistyczne Przedszkole obchody „Dnia Pluszowego Misia”. Podczas trwania imprezy dzieci dowiedziały się skąd pochodzi Miś, mogły wspólnie ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi tańczyć i świętować tak ważny dzień dla Misia. Zabawa była udana
Pewnego wtorkowego przedpołudnia udaliśmy się na Stadion Miejski. Mogliśmy zobaczyć dzięki uprzejmości osób tam pracujących miejsca niedostępne na co dzień. Byliśmy w szatni piłkarzy, na murawie nawet wychodziliśmy na nią jak prawdziwe gwiazdy sportu Humory wszystkim dopisywały:)
W minioną środę odwiedziła nas pani policjantka z wydziału ruchu drogowego młodsza asp. pani Edyta Wilczyńska. Dzieci wspólnie z panią powtórzyły wiadomości o ruchu drogowym w prezencie od pani policjant dzieci otrzymały odblaski do kurtek. Wspólnie w ramach podziękowań dzieciaczki zaśpiewały pani policjant piosenkę o ruchu drogowym. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny:)
Nasze Rybki Nemo miały możliwość zwiedzania galerii Sleńdzińskich. Poznały dzieła artysty. Jego obrazy i rzeźby. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji

