Szopka Bożonarodzeniowa
W poniedziałek wybraliśmy się na Rynek Kościuszki aby zobaczyć Szopkę Bożonarodzeniową. Największe zainteresowanie wzbudziły w nas zwierzęta zwłaszcza osioł, który był tak bardzo uparty, że nawet na chwilę nie odwrócił się do zdjęcia. Wracając pospacerowaliśmy jeszcze obok straganów na Jarmarku i było tam mnóstwo ciekawych rzeczy zwłaszcza własnoręcznie zrobionych zabawek!










