DRODZY RODZICE OTO NASZE ŻYCZENIA DLA WAS Z OKAZJI TAK PIĘKNEGO ŚWIĘTA;
OLA,EMILKA, POLA,KRZYŚ, PIOTRUŚ I JULIA ŻYCZĄ WESOŁYCH ŚWIĄT !
Realizowane programy
IOD - Joanna Wakulewska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
Zastępca IOD - Małgorzata Kuczyńska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
OLA,EMILKA, POLA,KRZYŚ, PIOTRUŚ I JULIA ŻYCZĄ WESOŁYCH ŚWIĄT !
>> więcej ...
Dzisiaj w naszej grupie odbyła się uroczystość - nasza kochana pani Ewa odchodzi na emeryturę ( jak mówią niektórzy z nas- na elementurę...) . Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej laurkę z podpisami i odciskami naszych palców w serduszku z cekinów, jak też krótki program artystyczny. Wręczyliśmy czerwone róże, które zabezpieczyli rodzice. Życzymy pani Ewie długiegoooooo, zdowegoooo i radosnegoooo odpoczynku , i jak napisaliśmy w laurce - czekamy na rychłe odwiedziny !
>> więcej ...
Dziś większość z nas przyszło do przedszkola ubrana na czerwono. Wiadomo dlaczego... Co prawda Mikołajki były wczoraj, ale w przedszkolu nie opuszczamy żadnej okazji żeby się dobrze bawić. A szczególnie , gdy łączy się to z fajnymi prezentami. W czasie mikołajkowych zabaw usłyszeliśmy pukanie do drzwi. Od razu domyśliliśmy się , że to Mikołaj. Gdy otworzyliśmy drzwi okazało się , że za drzwiami stoi worek z prezentami...
>> więcej ...
1. Piosenka powitalna ze śpiewem - dzieci ją znają,więc nauczą jej rodziców. Dla przypomnienia : " Cześć , daj mi rękę, cześć daj mi rękę, idziemy teraz razem śpiewając piosenkę". Powtarzamy ją kilka razy zmieniając drugi człon, np.„ tupiemy teraz razem śpiewając piosenkę” itp.
>> więcej ...
1.Powitanie Jesień rozwija się wokoło
Patrzy na Ciebie wesoło
Więc smutek usuń w cień
I miej wspaniały dzień...
>> więcej ...
Witam Wszystkich. Współczesna rzeczywistość stawia wszystkim nowe wyzwania . Nasze przedszkole , jak i inne placówki oświatowe ,również dosięgło zdalne nauczanie. W związku z tym jutro i w poniedziałek zapraszam Dzieci i Rodziców na zajęcia poprzez aplikację MS Teams o godzinie 10.30 . Mam nadzieję, że wszyscy poradzimy sobie z techniką i spotkamy się na zajęciach. Mira T.
1.„ Jak zwierzę”- zabawa ruchowa
>> więcej ...

