DRODZY RODZICE OTO NASZE ŻYCZENIA DLA WAS Z OKAZJI TAK PIĘKNEGO ŚWIĘTA;

OLA,EMILKA, POLA,KRZYŚ, PIOTRUŚ I JULIA   ŻYCZĄ  WESOŁYCH ŚWIĄT !



Pani Ewa

Dzisiaj w naszej grupie odbyła się uroczystość - nasza kochana pani Ewa odchodzi na emeryturę ( jak mówią  niektórzy z nas- na elementurę...) . Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej laurkę z podpisami         i odciskami naszych palców w serduszku z cekinów,  jak też krótki program artystyczny. Wręczyliśmy czerwone róże, które zabezpieczyli rodzice. Życzymy pani Ewie długiegoooooo, zdowegoooo i radosnegoooo odpoczynku , i jak napisaliśmy w laurce - czekamy na rychłe  odwiedziny !



Nasze zabawy

Rodzicu , jeśli chcesz się dowiedzieć w co się bawiliśmy m.in.  przez ostatnie kilka dni  porozmawiaj o tym ze swoim  dzieckiem .smiley



Już święta?

Do świąt jeszcze trochę czasu zostało, ale widać i słychać, że przygotowania trwają. Szymon na dowód, że pierniczki już gotowe przyniósł część wypieków do przedszkola, by dzieci także poczuły świąteczny klimat...



Śnieg !!!

Co zimą dzieci lubią najbardziej ? Wiadomo śnieg. Gdy tylko pojawił się w piątek pobiegliśmy na podwórko, by lepić śnieżki, bałwana. Co prawda kule do bałwana okazały się kolorowe , a nie białe - bo znalazło się w nich trochę liści , ziemi, ale radości było co nie miara.



Imieniny Mikołaja

Dziś większość z  nas przyszło do przedszkola ubrana na czerwono. Wiadomo dlaczego... Co prawda Mikołajki były wczoraj, ale w przedszkolu nie opuszczamy żadnej okazji żeby się dobrze bawić. A szczególnie , gdy łączy się to z fajnymi prezentami. W czasie mikołajkowych zabaw usłyszeliśmy pukanie do drzwi. Od razu domyśliliśmy się , że to Mikołaj. Gdy otworzyliśmy drzwi okazało się , że za drzwiami stoi worek z prezentami...



30.11.2020 r. "Co słychać w domu"-zajęcie

1. Piosenka powitalna ze śpiewem - dzieci ją znają,więc nauczą jej rodziców. Dla przypomnienia :   " Cześć , daj mi rękę, cześć daj mi rękę, idziemy teraz razem śpiewając piosenkę". Powtarzamy ją kilka razy zmieniając drugi człon, np.„ tupiemy teraz razem śpiewając piosenkę” itp.



27.11.2020 r. "Jesienne zabawy" -zajęcie z rodzicami

1.Powitanie  Jesień rozwija się wokoło
                      Patrzy na Ciebie wesoło
                      Więc smutek usuń w cień
                      I miej wspaniały dzień...



Zaproszenie na spotkanie grupowe

Witam Wszystkich. Współczesna rzeczywistość  stawia wszystkim nowe wyzwania . Nasze przedszkole , jak i inne placówki oświatowe ,również dosięgło zdalne nauczanie. W związku z tym jutro i w poniedziałek zapraszam Dzieci i Rodziców na  zajęcia  poprzez aplikację MS Teams o godzinie 10.30 . Mam nadzieję, że wszyscy poradzimy sobie z techniką i spotkamy się na  zajęciach. Mira T.



26.11.2020 r. " Siła odwagi"-zajecie z rodzicami

1.„ Jak zwierzę”- zabawa ruchowa