I znowu urodzinki!
Wczoraj 5 lat skończyła Pola. Wszyscy zaśpiewaliśmy jubilatce Sto Lat, złozyliśmy życzenia ,podrzuciliśmy 5 razy. Pola poczęstowała nas pysznymi żelkami i cukierkami. Potem bawiliśmy się wspólnie . Było superrrr. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Polu!










