OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice  w dniu 27.10 2020 r. ( wtorek) nasza grupa wychodzi na zajęcia plastyczne do galerii im. Slendzińskich. Prosimy o wpłatę do nauczycielek grupy w wysokości 7 zł. Przypominamy o obowiązkowych maseczkach.



ZAGADKI OWOCOWE

 W tym tygodniu przewodził w naszej grupie temat owoców. Poznawaliśmy ich nazwy, wygląd i właściwości . Utrwalaliśmy też smaki. w ostatnim dniu realizowanego tematu podczas zajęcia każdy spróbował przynajmniej jednego owocu i zgadywał jego nazwę. Nieźle nam szło, choć czasem rozpoznanie owocu sprawiało nam trudności...



Dzień Uśmiechu

    W piątek obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. W tym dniu nasze przedszkole było wyjątkowo radosne i uśmiechnięte. Zachęcamy wszystkich do podzielenia się ciepłymi i życzliwymi uśmiechami.



A tak było w galerii

Mamo , tato porozmawiaj ze mną o tym , co widziałem (-am) w galerii. Na zdjęciach znajdziesz podpowiedzi.surprise



Nasza jubilatka Lena

W poniedziałek czekała nas niespodzianka. Okazało się , że nasza koleżanka Lena obchodzi urodziny. Tak więc tradycji stało się zadość i urządziliśmy grupową uroczystość. Były życzenia, rozpieszczanie jubilatki i tradycyjne „ Sto lat”.... i smaczne żelkiwink



29.09.2020 r.- WIZYTA W GALERII

Informujemy, że we wtorek 29.09.20 r. nasza grupa będzie uczestniczyć w zajęciach



Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.



Zwiedzamy nasz kraj”- kolekcja fotografii

W bieżącym roku szkolnym będziemy rozwijać u dzieci poczucie więzi z naszą ojczyzną poprzez poznawanie różnorodnych krajobrazów i zabytków.



Ogłoszenie – KONKURS

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 3-6- LAT
DO UDZIAŁU W KONKURSIE  PLASTYCZNYM
WSPOMNIENIA Z WAKACJI



OGŁOSZENIE

  Drodzy Rodzice zapraszamy Was na pierwsze zebranie grupowe w tym roku szkolnym. Ze względu na obostrzenia sanitarne odbędzie się ono na tarasie (od strony placu zabaw) we wtorek 15.09.20 r. o godz. 16.30. Prosimy o posiadanie maseczek i długopisów.