Patriotyczne Śpiewanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na Patriotyczne Śpiewanie, które odbędzie się w dniu 9 listopada o godzinie 15.30. w ramach  obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości Polski.Po uroczystości czeka na wszystkich słodki poczęstunek.



październik

    W październiku rozmawiamy o:



wrzesień

    Witamy Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 



Kraina Krasnoludków

W ramach obchodów Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Zalesia - Krainy Krasnoludków. Czekało na nas wiele atrakcji: pływanie tratwą, jazda na kucyku i osiołku, przejażdżka furą, tor przeszkód i wiele innych ciekawych rzeczy!



Dzień Mamy i Taty

25 maja zaprosiliśmy nasze kochane mamy i kochanych tatusiów do przedszkola na uroczystość z okazji Ich święta. Przygotowaliśmy występ, niespodzianki, poczęstunek ale i tak najwięcej radości sprawiły rodzicom wspólne zabawy przy wesołej muzyce! Życzymy Wam sto lat!!!



Warsztaty plastyczne

Po raz trzeci wybraliśmy się do Galerii im. Sleńdzińskich na warsztaty plastyczne. Tym razem cel był wyjątkowy - malowaliśmy obraz z okazji Dnia Mamy i Taty w naszym przedszkolu. Musimy powiedzieć, że bardzo przyłożyliśmy się do pracy, aby to był wyjątkowy prezent dla naszych kochanych Rodziców!



Majowi jubilaci

W maju swoje 5 urodzinki świętowała Magda a Paweł 6!a my razem z nimi! było dużo słodkości, życzeń i uśmiechów. 100 lat Madziu i Pawełku!



Szkoła językowa

W majową środę wybraliśmy się na zajęcia „Disney English” z języka angielskiego do szkoły językowej Empik School. Była to doskonała okazja do nauki języka angielskiego poprzez aktywną zabawę z bohaterami bajek Disneya. Był to dzień pozytywnych wrażeń, ponieważ dzieci dostały upominki z bajkowymi postaciami!



Dzień optymizmu

10 maja obchodziliśmy Dzień optymizmu i jak sama nazwa wskazuje, tego dnia królowały dobry humor i radość w naszej grupie! Sami zobaczcie!



Wycieczka do ZOO

To dopiero była frajda! W środę wybraliśmy się na wycieczkę do naszego ZOO! Mogliśmy zobaczyć jakie zwierzęta tam mieszkają oraz posłuchać krótkiego opisu o życiu tych zwierząt. Dużo radości przyniosła nam również zabawa w pobliskim parku. Bardzo lubimy takie wycieczki!