Urodziny Laury A
13 marca oprócz :Bożeny i Krystyny swoje święto miała Laura A., która ukończyła 5 lat. Jak zwykle było gromkie „ Sto lat”, podrzucanie, laurki , życzenia oraz cukieeeerki!
Realizowane programy
IOD - Joanna Wakulewska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
Zastępca IOD - Małgorzata Kuczyńska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
W ubiegłym tygodniu mieliśmy nieoczekiwanych gości - babcię i dziadka Kuby T. Okazało się , że pasją dziadka jest pisanie wierszy. W swoim dorobku ma także wiele utworów dla dzieci, z których wybrane nam zaprezentował. Podobały się nam bardzo, szczególnie te o wesołym charakterze. Na zakończenie spotkania podziękowaliśmy autorowi , wręczając przedszkolną laurkę.
>> więcej ...
19.02.2019 r. uczestniczyliśmy w miejskich uroczystościach z okazji 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości przez Białystok. o godz. 12.00 udaliśmy się pod pomnik naszego patrona J. Piłsudskiego. Były okolicznościowe przemówienia, pieśni patriotyczne,defilada służb mundurowych, niepodległościowy tort. My z tej okazji dostaliśmy białostockie precle i biało-czerwone lizaki.
>> więcej ...
W tym tygodniu odwiedził przedszkole Tomek M.- absolwent naszego przedszkola. W tym roku rozpoczął on naukę w szkole muzycznej i drugi rok uczy się gry na pianinie. Tomek zaprezentował nam utwory, których nauczył się przez ten rok oraz które sam skomponował. Umówiliśmy się, że będzie nas odwiedzał i prezentował swoje umiejętności. Możliwe, że Michasia-nasza absolwentka, która też chodzi do szkoły muzycznej będzie przychodziła razem z nim.
>> więcej ...
Choć minęło już trochę czasu od kalendarzowego Dnia Babci i Dziadka my gościliśmy swoich dziadków siódmego lutego. Przedstawiliśmy im program artystyczny składający się z piosenek , wierszy , tańców oraz instrumentacji. Potem w bardzo miłej atmosferze poczęstowaliśmy się wspólnie tym , co przygotowali rodzice.
>> więcej ...

