Wyjście do Teatru Lalek
15.05.2019 mimo deszczowej pogody wybraliśmy się do Teatru Lalek na „Baśń o rycerzu bez konia”. Była to pełna humoru, rozśpiewana opowieść o sile marzeń i wielkiej przyjaźni, która zdolna jest pokonać wszelkie przeciwności losu.











A oto relacja...