Galeria im. Sleńdzińskich a w niej my mali artyści

    Pierwszego października wybraliśmy się do Galerii im. Sleńdzińskich. Tam dzieci tworzyły piękne jesienne muchomory, które przez pewien czas będą ozdobą naszej sali. Po zajęciach przedszkolaki z radością przywitały jesienne liście na naszym podwórku. My Rybki lubimy piękną złotą jesień. :)



Wyjście pod pomnik Marszałka J. Piłsudskiego

Jedzie, jedzie na Kasztance



Wyprawa na lody

    We wtorek w tygodniu obchodów Dnia Dziecka wybraliśmy się do centrum miasta i zatrzymaliśmy się w jednej z lodziarni. Te zimne, smaczne i samodzielnie wybrane lody w  słoneczny dzień sprawiły nam ogromną radość.  Popatrzcie sami na nasze uśmiechnięte i kolorowe buzie. Pełni energii oraz dobrego humoru w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na skwerze przy kaskadowej fontannie, gdzie chwilę schłodziliśmy się i popuszczaliśmy „kolorowy statek”.











Czerwcowi jubilaci

    W czerwcu swoje 5 urodziny w przedszkolu obchodzili : Mateusz oraz Ola W. Jeszcze raz życzymy Wam wesołego uśmiechu i wszystkiego, wszystkiego najlepszego.



Zajęcia w galerii im. Slendzińskich

22 maja odwiedziliśmy galerię , gdzie uczestniczyliśmy w ostatnich  zajęciach plastycznych w tym roku . Tym razem tematem prac były „ Dmuchawce”. Tworzyliśmy swoje dzieła wg dokładnej instrukcji pani plastyk, choć często chciało się szybciutko przejść do następnego etapu.



Koncert w przedszkolu

Po raz drugi wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu ,tym razem, dwójki absolwentów naszego przedszkola- Michaliny i Tomka, którzy uczęszczają do szkoły muzycznej. Wysłuchaliśmy wielu utworów muzyki klasycznej, m.in. Jana Sebastiana Bacha. Dziękujemy koledzysmiley