Galeria im. Sleńdzińskich a w niej my mali artyści
Pierwszego października wybraliśmy się do Galerii im. Sleńdzińskich. Tam dzieci tworzyły piękne jesienne muchomory, które przez pewien czas będą ozdobą naszej sali. Po zajęciach przedszkolaki z radością przywitały jesienne liście na naszym podwórku. My Rybki lubimy piękną złotą jesień. :)











