Ogłoszenie

Białystok w czterech porach roku” - to konkurs fotograficzny, który wkrótce odbędzie się w naszym przedszkolu. Serdecznie zapraszamy do wysyłania zdjęć Waszych pociech na tle ciekawych i charakterystycznych miejsc naszego miasta: wiosną, latem, jesienią lub zimą.



"Bajki i bajeczki" - wtorek

„Bim bum” – zajęcia umuzykalniające. Cel: rozwijanie słuchu muzycznego



Pozdrowienia od Antosia!

        Przesyłamy wszystkim Rybkom Nemo pozdrowienia od Antosia, który ćwiczy swoją cierpliwość hodując szczypiorek. I jak zdradził nam Jego tata, Antek  nie może doczekać się kiedy zje go z jajecznicą. smiley



Wiosenne pozdrowienia!


    Przesyłamy Wszystkim Rybkom Nemo wiosenne pozdrowienia od Zosi, Sebastiana i Huberta. Chcieli pochwalić się Swoimi motylkami. Miło jest popatrzeć na Ich uśmiechnięte buźki.  Dziękujemy za te pozdrowienia smiley.



"Ptaki" - środa

Środa 01.04.2020r.



Sebastian i Artur pozdrawiają Rybki Nemo!

         Dzisiaj przekazujemy Wam, kochane Rybki Nemo pozdrowienia od Sebastiana, który razem ze Swoim bratem Krystianem wyczarował smaczne prace plastyczne. A dlaczego smaczne, to przyjrzyjcie się uważnie z czego one są zrobione i  wszystko będziecie wiedzieli smiley. Sebastian przesyłał też zdjęcia Swoich innych prac.



"Ptaki" - wtorek

Wtorek 31.03.2020





Pierwsze pozdrowienia!

        Rybki Nemo!