Kreatywna plastyka - zajęcia z projektu "Dobry start"

Na kolejnych zajęciach poznaliśmy nową technikę a mianowicie malowanie tuszem. Pozostając w jesiennej tematyce wykonaliśmy kilkuetapową pracę której efekty można obejrzeć poniżej na zdjęciach.



Zachęcamy do polubienia profilu Naszego Przedszkola na Facebooku

Drodzy Rodzice,
zachęcamy do polubienia profilu Naszego Przedszkola na Facebooku:
https://www.facebook.com/ps27bialystok



Październik w przedszkolu

Dobiega końca kolejny tydzień naszych wspólnych zabaw. W tym tygodniu obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk, który przypomniał Rybkom Nemo o konieczności codziennego dbania o higienę. Podczas naszych zabaw edukacyjnych i przy tworzeniu prac plastycznych staramy się wykorzystywać dary jesieni: liście, kasztany, etc.   



Logorytmika - realizacja projektu "Dobry start"

To kolejne zajęcia logorytmiczne realizowane w ramach unijnego projektu. Na tych zajęciach rozwijamy mowę poprzez zabawy muzyczne, rytmiczne, oddechowe.



Jesień w przedszkolu

Jesień daje nam wiele darów, które wykorzystujemy na co dzień w swoich działaniach, układamy rytmy, wykonujemy prace plastyczne a przede wszystkim dobrze się bawimy!



Jesienne porządki

W tak słoneczne i ciepłe dni pomoc przy grabieniu liści jest prawdziwą przyjemnością.



Kreatywna plastyka - realizacja projektu "Dobry start"

Na ostatnich zajęciach z kreatywnej plastyki dzieci wykonywały bransoletki z jarzębiny. Cierpliwie i z dużym zaangażowaniem nawlekały na nitki czerwone koraliki. 



Ogłoszenie

    W poniedziałek 10 października o godzinie 9.30                     odbędzie się audycja muzyczna
                     pt.: „O śpiewającej biedronce”.



Dzień uśmiechu

Dziś dzień uśmiechu, dlatego smutne miny, zły humorek nie wchodziły w grę! Wspólnie z puchatkami wesoło bawiliśmy się przy znanych i lubianych piosenkach oraz obejrzeliśmy bajkę o wesołym królestwie. Na koniec kolorowaliśmy „wesołe listki”.



Logorytmika - realizacja projektu "Dobry start"

Dziś były zabawy z bańkami, uczyliśmy się, w jaki sposób prawidłowo nabierać powietrze i jak je wypuszczać. Do tego wykonaliśmy wiele ćwiczeń utrwalających właściwy tor oddechowy. Nie zabrakło zabaw z wodą: dzieci robiły wir, burzę i wulkan. Z plamy farby tworzyliśmy piękne prace.