Kreatywna plastyka - zajęcia z projektu "Dobry start"
Kolejne zajęcia i kolejne wyzwanie - tym razem przed nami nowa technika plastyczna a mianowicie witraż. Na Pergamin wyklejaliśmy kawałkami kolorowej bibuły i na to przyklejaliśmy ażurowe wzory z czarnego papieru. Prawda, że robią wrażenie?












