Dzień jabłka
Dziś dzień jabłka czyli dzień pełen zdrowia i świetnej zabawy! A wszystko zaczęło się od tego, że każdy z nas przyniósł jabłko i według przepisu SAMI zrobiliśmy ciasto z jabłkami! To dopiero było wyzwanie, ponieważ musieliśmy być czujni, czy dodajemy składniki w odpowiedniej ilości. A jak się upiekło, to zapach roznosił się po całym przedszkolu. Zarówno my, jak i wszystkie panie w przedszkolu, stwierdzamy jednogłośnie: lepszego nie jedliśmy!!!











