Dzień jabłka

Dziś dzień jabłka czyli dzień pełen zdrowia i świetnej zabawy! A wszystko zaczęło się od tego, że każdy z nas przyniósł jabłko i według przepisu SAMI zrobiliśmy ciasto z jabłkami! To dopiero było wyzwanie, ponieważ musieliśmy być czujni, czy dodajemy składniki w odpowiedniej ilości. A jak się upiekło, to zapach roznosił się po całym przedszkolu. Zarówno my, jak i wszystkie panie w przedszkolu, stwierdzamy jednogłośnie: lepszego nie jedliśmy!!!



Wycieczka pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego

Jak co roku od 10 lat 26 września chodzimy z kwiatami pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, naszego patrona,  w rocznicę nadania przedszkolu imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego.



OGŁOSZENIE

We środę obchodzimy Dzień jabłka, w związku z tym prosimy, by każde dziecko na środę przyniosło jabłko. Dziękujemy



OGŁOSZENIE

W związku z wszawicą, która pojawiła się w naszej grupie, prosimy o regularne sprawdzanie dzieciom głów oraz pozostawienie w domu do całkowitego wyczyszczenia głowy.



Nauka i zabawa

Fajnie, że każdego dnia możemy korzystać z tablicy interaktywnej bo oprócz nauki jednocześnie dobrze się bawimy spędzając aktywnie dzień w przedszkolu!



Dzień Przedszkolaka

To dopiero był dzień bogaty w atrakcje! Oprócz wspólnej zabawy z dziećmi z przedszkola odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku. Niektórzy z nich to nasi absolwenci którzy z radością wspominali swój pobyt w naszym przedszkolu. Dzieci przygotowały dla nas mnóstwo atrakcji, oprócz pięknych piosenek i wierszy były zagadki przygotowane przez panie ze świetlicy: panią Irenkę i panią Walę, przedmioty które bez problemu odgadywaliśmy po dotyku, nagrody i wspaniałe upominki od naszych starszych kolegów. My również przygotowaliśmy piosenki i wiersz dzieciom ze szkoły. Na zakończenie zabawy otrzymaliśmy od naszych pań dyplomy wspaniałej zabawy!!!



Spektakl teatralny pt. ,,Kto jest najpiękniejszy?'' z okazji Dnia Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka, w poniedziałek 19.09.2022 r. będziemy gościć w Naszym Przedszkolu aktorów ze Studia Artystycznego Akada ze spektaklem pt. ,,Kto jest najpiękniejszy?''. Teatrzyk pełen humoru i zabawnych sytuacji przedstawi historię zwierzątek, dzięki której dzieci dowiedzą się że nie liczy się piękny i atrakcyjny wygląd, lecz przede wszystkim dobre serce i chęć pomagania innym w potrzebie. Spektakl rozpocznie się o godz.: 10:30. 



Kodeks przedszkolaka

Wrzesień jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo: w domu, na ulicy i w przedszkolu. Jest to też czas ustalania reguł panujących w naszej grupie przedszkolnej. Dzieci brały czynny udział w tworzeniu zasad, których piktogramy umieściły na kodeksie przedszkolaka. 



Porcja zdrowia

Nasz kolega Adaś dba o zdrowie nie tylko swoje ale również kolegów i koleżanek z grupy i kolejny już raz przyniósł dzieciom musy owocowe, fajnie mieć takiego kolegę!



Spektakl "Karmelek"

15 września wybraliśmy się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt.: „Karmelek”. Po przedstawieniu mieliśmy okazję obejrzeć ogromne pomieszczenie, w którym mieszkają lalki ze wszystkich przedstawień. To dopiero przygoda!!!