W Tak wyjątkowej i uroczystej atmosferze przygotowując wigilijny stół i wspólnie z koleżankami, kolegami z innych grup oraz paniami, wesoło kolędując życzymy wszystkim Wesołych Świąt!!!
W czwartek (22.12.2022) w naszej grupie odbędzie się spotkanie wigilijne. Prosimy aby tego dnia dzieci były odświętnie ubrane. Prosimy również o pomoc rodziców w przygotowaniu Wigilii (ciasta, ciastka, owoce, sałatki, itp. według Państwa uznania). Dziękujemy
We wtorek 6 grudnia obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. W dniu Mikołajek nasze przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na czerwono dodatkowo założyły czerwone czapeczki. Mikołaj był zachwycony świętowaniem jego imienin i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Dziękujemy Mikołaju za prezenty i z okazji imienin życzymy wszystkim Mikołajom wszystkiego najlepszego.
Dziś w przedszkolu wielki bal, ponieważ zaprosiliśmy swoje kochane misie do przedszkola. Wspólnie z nimi i dziećmi ze Smerfów bawiliśmy się wesoło w rytm piosenek o misiach, kolorowaliśmy sylwety misiów, robiliśmy misiom masażyki i uczyliśmy się rymowanki o misiach.
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse