"Sztuczka z króliczkiem"

Może macie ochotę zobaczyć trochę magii?



Święta tuż, tuż

  Wtorek 7.04.20.



"Wtorkowe pozdrowienia"

    Mamy nowe zdjęcia i Wasze prace! Widzę, że pracujecie pilnie! Cieszymy się ogromnie!  Wiktorio, Juleczko, Alicjo i Arturku Wasze prace są przewspaniałe. A rzeżucha Wiktorii pewnie jest smakowita. Widać, że się staracie i dajecie z siebie wszystko, aby Wasz domek był przystrojony pięknymi pracami. Wiktorio…. moje sokole oko dojrzało  śliczne buciki i to na obcasie! (Tak mi się wydaje) Tak więc chodzenie na szczudłach masz już przećwiczone. ;) 



"Przygotowania przedświąteczne"

Kochani, witamy Was bardzo serdecznie. Święta tuż tuż, a porządki same się nie zrobią. Mam nadzieje, że wszyscy pomagacie swoim rodzicom w przedświątecznych porządkach. Pamiętajcie „mama i tata to nie są roboty zawijaj rękawy i bierz się do roboty! Huberciku, ale z Ciebie zuch, mama pewnie jest uradowana mając takiego pomocnika. Bocian jest przecudny. Wspaniałym pomysłem jest powieszenie Waszych prac, aby służyły Wam jako ozdoba Waszych domków.



Święta tuż, tuż

Poniedziałek 6.04.2020



Kolejne pozdrowienia

    Przesyłamy wszystkim Rybkom Nemo pozdrowienia od Artura i Kamilasmiley



Weekendowe pozdrowienia od Sebastiana dla wszystkich Rybek Nemo

       Brawo Sebastian! yes Bardzo aktywnie włączasz się w „internetowe życie” naszej grupy. Dziękujemy za przesłane zdjęcie pracy plastycznej, którą dzisiaj wykonałeś. Dziękujemy za pozdrowienia dla wszystkich Rybek Nemo. Tobie i całej rodzinie również życzymy miłego weekendu smiley



"Ptaki"- piątek

„Kolorowe ptaki” – praca plastyczna,



Czy wszystkie ptaki budują gniazda?

        Wiosną ptaki budują gniazda, ale czy na pewno ? Obejrzyjcie, proszę film.



Wiosenny Śpiew ptaków

   Czwartek 2.04.