Mamy nowe zdjęcia i Wasze prace! Widzę, że pracujecie pilnie! Cieszymy się ogromnie! Wiktorio, Juleczko, Alicjo i Arturku Wasze prace są przewspaniałe. A rzeżucha Wiktorii pewnie jest smakowita. Widać, że się staracie i dajecie z siebie wszystko, aby Wasz domek był przystrojony pięknymi pracami. Wiktorio…. moje sokole oko dojrzało śliczne buciki i to na obcasie! (Tak mi się wydaje) Tak więc chodzenie na szczudłach masz już przećwiczone. ;)