Dziś w naszej grupie świętowaliśmy urodziny Saszy! 🎉🎂Dzieci gromkim i bardzo donośnym „Sto lat!” uczciły solenizanta, a następnie złożyły mu serdeczne życzenia pełne uśmiechu, radości i dziecięcej życzliwości. Było wiele miłych słów, śmiechu i wspólnego świętowania.