Urodziny Wiktora S

Każdego roku o tej samej porze, każdy ci życzy, co tylko może. My korzystając z tej sposobności życzymy Ci szczęścia i wiele radości. Wiktorowi - Rybki Nemo



Urodzinki Kasi i Kornela

Niech Wam słonko ciepło gra. Niech Wasz uśmiech zawsze trwa. Nie traćcie  swojej wesołej minki bo były Wasze urodzinki.   Kasi i Kornelowi życzą Rybki Nemo



Czysty Białystok

„Czysty Białystok” - jest to lokalna akcja związana z posprzątaniem terenu w swoim sąsiedztwie              ( w naszym przypadku niedaleko naszego przedszkola) organizowana przez Departament Gospodarki Komunalnej U. M. w Białymstoku.



Pan Tomek zaprasza na zajęcia sportowe

DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH :)



Pierwsze urodziny w naszej grupie

Najlepsze życzonka, pięknego słonka



5 urodziny Emilki - Sto lat!

Ile kropek na biedronce
Ile elfów jest na łące
Ile gwiazdek jest na niebie
Tyle życzeń dziś dla Ciebie:
Dla naszej kochanej Wróżki
Niech z nieba spadają różdżki
A czary niech się udają
I niech marzenia się spełniają! :-)





,,Pozdrowienia z Białegostoku'' - podsumowanie akcji wymiany pocztówkowej

Nasza grupa wzięła udział w wymianie pocztówkowej pomiędzy przedszkolami z całej Polski. Celem projektu było zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z innymi placówkami, promowanie regionu, w którym żyjemy. Do przedszkoli z różnych zakątków Polski zostały wysłane kartki pocztowe oraz listy, które zawierały krótką notatkę o naszym przedszkolu i opis naszej grupy. Pocztówka przedstawiała ciekawe miejsca w naszym mieście, które warto odwiedzić. Do naszej grupy dotarły kartki pocztowe od różnych grup przedszkolnych. Mogliśmy poznać krajobrazy przyrodnicze i architektoniczne wielu przepięknych miejscowości takich jak m.in Kraków, Olsztyn, Gródek nad Dunajcem, Bytom. Od każdej z grup przedszkolaków dostaliśmy życzenia, pozdrowienia i dużo miłych słów. Serdecznie dziękujemy! :-)



,,Kochany jest Tata, to jasna jest rzecz!''

Zapraszamy do obejrzenia wideo z piosenką i wierszem z okazji Dnia Taty.



Nagroda w konkursie plastycznym ,,Podlasie pędzlem malowane''

Lena C. otrzymała nagrodę w IV edycji konkursu plastycznego ,,Podlasie pędzlem malowane'', zorganizowanego przez Nasze Przedszkole, którego celem było ukazanie piękna regionu Podlasia. Gratulujemy!