We środę wychodzimy na kolejne zajęcia w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku. W związku z tym prosimy o przyprowadzenie tego dnia dzieci do godziny 8.15. Dziękujemy.
Dzisiaj nasze przedszkole odwiedziła pani dietetyk, która wprowadziła nas w świat zdrowego i smacznego żywienia. Spotkanie upłynęło nam w bardzo radosnej atmosferze: braliśmy udział w quizach i zabawach oraz przygotowaliśmy pyszny i zdrowy krem czekoladowy.
Dzisiaj odwiedzili nas niezwykli goście - uczennice z X Liceum Ogólnokształcącego wraz z panią Karolinką. Panie przeczytały nam ciekawe baśnie i opowiadania. Bardzo lubimy takie odwiedziny. Zapraszamy do nas częściej. Dziękujemy!
O tym, co w świecie ptaków piszczy dowiedzieliśmy się dziś podczas zajęć w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 4. Obejrzeliśmy teatrzyk kamishibai, rozwiązywaliśmy zagadki o ptakach i jak to w bibliotece posłuchaliśmy ciekawych opowiadań czytanych przez panią bibliotekarkę. To będą cykliczne zajęcia i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!
W związku z jutrzejszym wyjściem na lekcję biblioteczną do Szkoły Podstawowej Nr 4 prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dziecka do przedszkola do godziny 8.00.
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse