Dbamy o naszą planetę

W tym tygodniu zajmowaliśmy się zagadnieniami ekologicznymi, dowiedzieliśmy się jak należy dbać o naszą planetę, braliśmy udział w sprzątaniu świata w ramach akcji „Czysty Białystok” oraz poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat roli wody w życiu każdego człowieka realizując zagadnienia programu "Mamo, tato, wolę wodę". 



Kreatywna plastyka - realizacja projektu

(Współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020)



Zajęcia plastyczne w Galerii im. Sleńdzińskich

Dziś tematem naszych zajęć realizowanych w ramach unijnego projektu były kwiaty z gliny.





Urodziny Adama i Tomka

Dziś szczególny dzień w naszej grupie - podwójne urodziny!!! Adam skończył 6 lat, zaś Tomek 5. Życzymy naszym kolegom wszystkiego co najlepsze!!!



Poznajemy Małopolskę

W tym tygodniu odbyliśmy wirtualną podróż po Małopolsce, odwiedziliśmy Kraków, poznaliśmy kroki „Krakowiaka”, legendy krakowskie i poznając historię Lajkonika nie obyło się bez degustacji paluszków wypiekanych pod Krakowem:)



"Zumba" w SP 4

Również w środę mieliśmy okazję wziąć udział w zajęciach tanecznych ZUMBA w wykonaniu uczennic Szkoły Podstawowej Nr 4 i jednocześnie naszych absolwentek! Dziewczyny porwały nas do tańca w rytm przebojów a także zatańczyły nam swoje popisowe tańce. Oj, oglądaliśmy z zapartym tchem!



Biblioteka w SP 4

„Książką połączeni” to kolejne nasze spotkanie w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku. Pozostając w tematyce tygodnia zobaczyliśmy położenie Małopolski na Mapie, wysłuchaliśmy „Legendy o Smoku Wawelskim” poprzedzoną wirtualną wycieczka po Krakowie, zatańczyliśmy „Krakowiaka”. Wiemy też, jak wygląda Lajkonik:)