Dbamy o naszą planetę
W tym tygodniu zajmowaliśmy się zagadnieniami ekologicznymi, dowiedzieliśmy się jak należy dbać o naszą planetę, braliśmy udział w sprzątaniu świata w ramach akcji „Czysty Białystok” oraz poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat roli wody w życiu każdego człowieka realizując zagadnienia programu "Mamo, tato, wolę wodę".
>> więcej ...
Biblioteka w SP 4
„Książką połączeni” to kolejne nasze spotkanie w bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 4 w Białymstoku. Pozostając w tematyce tygodnia zobaczyliśmy położenie Małopolski na Mapie, wysłuchaliśmy „Legendy o Smoku Wawelskim” poprzedzoną wirtualną wycieczka po Krakowie, zatańczyliśmy „Krakowiaka”. Wiemy też, jak wygląda Lajkonik:)
>> więcej ...












