Odwiedziny Paulinki
Dziś odwiedziła nas absolwentka naszego przedszkola, siostra Izy- Paulinka. To już trzecie w tym roku spotkanie z absolwentami przedszkola, na którym prezentują oni swoje talenty. Paulinka zorganizowała dzieciom wspólną taneczną rozgrzewkę i pokazała dwa przygotowane przez siebie tańce w stylu współczesnym.











