To już półmetek naszej zbiórki dla przedszkolaków w Nysie!

⏳⏰ To już półmetek naszej zbiórki dla Przedszkole nr 5 - Integracyjne w Nysie! Dołącz do nas i wspólnie podarujmy przedszkolakom z Nysy namiastkę normalności którą utraciły. Pilnie potrzebujemy nadal sztućców (łyżek, widelców, łyżeczek) oraz kubków z uchem dostępnych w sklepach Pepco. Dziękujemy za każdy najdrobniejszy gest wsparcia. Brakuje już tak niewiele - razem możemy skompletować całość. Przedłużamy zbiórkę do 10.10.2024 r.  (więcej informacji w załączniku -> 'więcej')





Teatr Lalek

Wyjście do Teatru Lalek na przedstawienie pt: „Kaszalot”.





Urodziny Łucji

Życzymy Tobie wszystkiego najlepszego !!!



Zajęcia pokazowe z języka angielskiego ,,Języki Świata''

Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego anglojęzyczne zajęcia pokazowe prowadzone przez firmę Języki Świata. Pacynka 🐵 przywitała się z dziećmi po angielsku, a potem wspólnie bawiliśmy się, ucząc nowych słówek. Dzieci wstawały, tańczyły i powtarzały polecenia po angielsku. Było przy tym mnóstwo zabawy! 💃🕺 Pacynka odkryła magiczne pudełko z owocami 🍎🥦, które razem nazwaliśmy, a potem robot Emys 🤖 pomógł dzieciom w interaktywnej zabawie. Na koniec każdemu dziecku przybiliśmy piątkę i wręczyliśmy naklejki! 🎶🙌 (filmik w załączniku, należy kliknąć w poniższy przycisk ''więcej'')



,,Przedszkolaki Przedszkolakom'' - zbiórka dla Przedszkola Nr 5 Integracyjnego w Nysie

Przedszkole Integracyjne nr 5 w Nysie zostało dotknięte tragiczną powodzią, która zalała i zniszczyła dzieciom drugi dom, gdzie każdego dnia uczyły się i bawiły. To, co zbudowali przez lata, zostało poważnie uszkodzone, a teraz pilnie potrzebują pomocy, aby jak najszybciej wrócić do normalności. Dziękujemy za każdy najdrobniejszy gest wsparcia.



Dary jesieni

Drodzy rodzice, prosimy o przyniesienie darów jesieni:



Indianie w Rybkach Nemo

W tym tygodniu mówimy o podróżach. Dziś przypomnieliśmy czym możemy pokonac krótsze i bardzo długie odległości. Samolotem przelecieliśmy do Ameryki, którą odkrył Krzysztof Kolumb i nazwał tubylców Indianami. My na jeden dzień też zamieniliśmy się w Indian , wykonując kolorowe pióropusze.



Mali artyści

Ten tydzień był bogaty w różnorodne wydarzenia. W czwartek znów mieliśmy okazję poczuć się jak prawdziwi artyści , tworząc obrazy w zaprzyjaźnionej galerii im.Slendzińskich.