Dzień Przedszkolaka
Dzisiejszy dzień upłynął nam w wyjątkowo radosnej atmosferze. Mieliśmy okazję zaśpiewać hymn przedszkolaka, zmierzyć się z wesołymi zagadkami. Nie zabrakło też tańców przy dźwiękach ulubionych piosenek. Zorganizowaliśmy też słodki piknik w sali podczas którego wspólnie, odpoczywaliśmy, rozmawialiśmy i oczywiście częstowaliśmy się smakołykami. Szczególną atrakcją było dla nas robienie baniek mydlanych - zarówno tych malutkich , jak i wielkich, które wzbudzały zachwyt i wielką radość. To był naprawdę magiczny dzień pełen radości, ruchu i wspólnej zabawy!













