Zajęcia w ramach projektu edukacyjnego

🌰🦔 Zajęcia w ramach projektu edukacyjnego – “Jeż szuka przyjaciół 🦔🌰



Obchody święta Odzyskania Niepodległości

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość poświęcona 106. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.



Strój galowy 7 listopada 2025 r

W związku z apelem z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się w naszym przedszkolu 7 listopada 2025 r., prosimy, aby dzieci tego dnia były ubrane w strój galowy – białą koszulę oraz czarny lub granatowy dół.



OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice,
Informujemy, że w grupie III ,,Rybki Nemo'' pojawił się przypadek zachorowania na szkarlatynę (płonicę). Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na stan zdrowia swoich dzieci. W przypadku pojawienia się choroby u dziecka prosimy o kontakt z lekarzem rodzinnym i pozostawienie dziecka w domu do całkowitego wyleczenia. Przypominamy o obowiązku informowania o występowaniu u dziecka choroby zakaźnej.





Ogłoszenie

W związku ze zbliżającym się długim weekendem w okresie 8-11 listopada, dyrektor przedszkola bardzo prosi  Rodziców o umożliwienie pracownikom  Przedszkola  odbioru dnia wolnego w dniu 10 listopada 2025r. i zapewnienie tym samym opieki nad swoimi dziećmi. Jednocześnie informujemy, iż w sytuacji potrzeby opieki przedszkolnej planowana jest jedna grupa łączona. Zadeklarowanie potrzeby opieki przedszkolnej w tym dniu poprzez  zapis dzieci na listę  do dnia 06.11.2025 r. Dziękuję-  DYREKTOR PRZEDSZKOLA



Wyjście do Teatru Lalek

dnia 5 listopada 2025 r. planowane jest wyjście do Teatru Lalek na spektakl p.t. „Palko”, który opowiada o pogodnym chłopcu z bujną wyobraźnią, który – mimo pewnej nieporadności – próbuje odnaleźć przyjaźń i akceptację wśród rówieśników. Przedstawienie jest bez słów – opowiedziane poprzez muzykę, animację lalek i ekspresję ciała – i ma na celu uczyć tolerancji, empatii oraz szacunku dla inności.



Spektakl teatralny

Dziś w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy spektakl grupy teatralnej „Pod Orzełkiem” pt. Lekcja o Polsce, czyli bajka o Wiśle.... 🎭 Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów i z radością poznawały piękno naszej ojczyzny. ❤️ To była niezwykła lekcja patriotyzmu w bajkowej odsłonie! 🌊✨