Zajęcia w ramach projektu edukacyjnego
W ramach projektu „Dbam o zdrowie, o siebie i o świat” dzieci uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych 🌿Przedszkolaki poznały budowę drzewa – dowiedziały się, jaką rolę pełnią korzenie, pień, gałęzie i liście oraz dlaczego drzewa są tak ważne dla naszego zdrowia i środowiska.Podsumowaniem zajęć było wspólne wykonanie makiety drzewa, które sprawiło dzieciom wiele radości i było okazją do nauki poprzez zabawę 💚🌳










