Dzisiejsza pogoda zachęciła nas do aktywności na świeżym powietrzu 🌳😊 Przedszkolaki z radością korzystały ze słońca, bawiąc się na placu zabaw, rozwijając swoją sprawność ruchową i ciesząc się wspólnym czasem.
Dziś Grupa „Rybki Nemo” wybrała się do Teatru Lalek na niezwykłe przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, podziwiając piękne lalki, scenografię oraz grę aktorów.🎭
🍩Dziś w naszej sali było słodko i kolorowo. Z okazji Tłustego Czwartku grupa Rybki Nemo zamieniła się w prawdziwych cukierników-artystów. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały własne, przepiękne pączki z lukrem i kolorową posypką.🍩
„Odwagi, Pingwinku! Każdy czasem wybucha złości” – to temat kolejnych zajęć w ramach projektu „Bajki terapeutyczne – zdrowe emocje, zdrowy rozwój osobisty”.
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse