Od pomysłu do arcydzieła

Podczas dzisiejszych zajęć przekonaliśmy się, że czarna kartka też może stać się prawdziwym dziełem sztuki. 



Wizyta w Białostockim Teatrze Lalek

Dziś nasze przedszkolaki wybrały się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl „Palko” 🎭😊



Korzystamy z pięknej pogody ☀️

Dzisiejsza pogoda zachęciła nas do aktywności na świeżym powietrzu 🌳😊 Przedszkolaki z radością korzystały ze słońca, bawiąc się na placu zabaw, rozwijając swoją sprawność ruchową i ciesząc się wspólnym czasem.



Rybki Nemo w Teatrze Lalek

Dziś Grupa „Rybki Nemo” wybrała się do Teatru Lalek na niezwykłe przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, podziwiając piękne lalki, scenografię oraz grę aktorów.🎭



Zimowy pejzaż

❄️🎨 Kreatywna zima na zajęciach plastycznych! 🎨❄️



Zmiana terminu wyjścia do teatru

dzisiejsze wyjście do Teatru Lalek zostaje przesunięte na 18.02.2026 na godzinę 10:00 z powodu trudnych warunków pogodowych.



Tłusty Czwartek na słodko i kolorowo

🍩Dziś w naszej sali było słodko i kolorowo. Z okazji Tłustego Czwartku grupa Rybki Nemo zamieniła się w prawdziwych cukierników-artystów. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały własne, przepiękne pączki z lukrem i kolorową posypką.🍩



Zębowo i kolorowo

Dziś było u nas naprawdę zębowo i uśmiechnięcie! 🦷😁





Zajęcia w ramach projektu edukacyjnego

Odwagi, Pingwinku! Każdy czasem wybucha złości” – to temat kolejnych zajęć w ramach projektu „Bajki terapeutyczne – zdrowe emocje, zdrowy rozwój osobisty”.