Przyjaciele natury -
Witamy, otrzymałyśmy od Huberta i Sebastiana wspaniałe zdjęcia. Hubert robił doświadczenia z wodą, a Sebastian razem z rodziną dbali o czystość w lesie. Super pomysły chłopaki na wspaniałą zabawę. A Sebastian z rodzina dali czadu w lesie. Piękny przykład na pożyteczną zabawę. Pozdrawiamy wszystkich













