Życzenia Świąteczne

W te Święta chcielibyśmy, aby każdy był szczęśliwy, zdrowy, kochany. I żeby w Nowym Roku spełniły się wszystkim wszystkie marzenia.



Wigilia grupowa

22 grudnia w naszej grupie odbyła się grupowa Wigilia. Odświętnie ubrani, zasiedliśmy przy samodzielnie przygotowanym stole, na którym  ustawiliśmy przygotowane wspólnie z rodzicami dania.  Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Czas upłyną w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.



Urodziny Oli

Olu ! Każdego roku o tej samej porze., każdy Ci życzy co tylko może. My korzystając z tej sposobności życzymy Tobie szczęścia i duuuuużo radości !             Rybki Nemo









Dzień Misia

Miś pluszowy,
Miś kudłaty,
Biały, czarny
Lub łaciaty.
Wszystkie misie
My kochamy,
Bo ich święto dzisiaj mamy.