22 grudnia w naszej grupie odbyła się grupowa Wigilia. Odświętnie ubrani, zasiedliśmy przy samodzielnie przygotowanym stole, na którym ustawiliśmy przygotowane wspólnie z rodzicami dania. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Czas upłyną w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.