Ogłoszenie - zebranie grupowe
Zapraszamy rodziców na zebranie grupowe, które odbędzie się 23.02.2023 (czwartek) o godzinie 16.00 w naszej sali.
Realizowane programy
IOD - Joanna Wakulewska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
Zastępca IOD - Małgorzata Kuczyńska,
iod.przedszkola@um.bialystok.pl
Zapraszamy rodziców na zebranie grupowe, które odbędzie się 23.02.2023 (czwartek) o godzinie 16.00 w naszej sali.
Wczoraj w naszej grupie niezwykłe wydarzenie!!! Gościliśmy żołnierza tatę Wiktorii, który opowiedział nam, na czym polega praca żołnierza, pokazał nam rzeczy niezbędne w jego pracy i mieliśmy okazję zrobić profesjonalne ćwiczenia. Na chwile poczuliśmy się tak, jakbyśmy byli w wojsku. W podzięce za te wyjątkowe odwiedziny przygotowaliśmy patriotyczne laurki, które Wiktoria przekazała swojemu tacie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: Galeria
>> więcej ...
Za nami kolejny intensywny, pełen pozytywnych wrażeń tydzień. W ciągu ostatnich kilku dni odwiedziliśmy Białostocki Teatr Lalek, w którym to oglądaliśmy pouczający i pełen humoru spektakl „Kaszalot”; w ramach zajęć cyklicznych „Regiony Polski” udaliśmy się w wirtualną podróż po polskich górach; wykonaliśmy plakat, który zdobi naszą salę oraz obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego.
>> więcej ...
Dnia 07.02. ( wtorek ) o godz. 9.00 dzieci wychodzą do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt. „Kaszalot”. Prosimy tego dnia o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci do przedszkola. Koszt biletu 5 zł.

