OGŁOSZENIE
Już wkrótce, bo 9 listopada ( piątek ), nasze przedszkole uroczyście będzie obchodziło Święto Odzyskania Niepodległości. Z tej też okazji najstarsze grupy przygotowują: Apel Niepodległościowy dla całej społeczności przedszkolnej o godz. 10.00 a także Patriotyczne Śpiewanie dla rodziców i swoich bliskich o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy Was tego dnia. Wszystkie szczegóły możecie przeczytać na stronie internetowej naszego przedszkola.













