Zima to piękna pora roku ale jak widać, nie zawsze musi być ukazana wyłącznie w bieli i błękicie. My w galerii stworzyliśmy własne choinki zimowe a barw na tych zajęciach królowało wiele!
Nowy rok powitał nas urodzinami Dominika i Bruna, którzy właśnie skończyli 6 lat! Wszystkie dzieci i panie życzyły im wszystkiego najlepszego i oczywiście 100 lat!
Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na wspólne świętowanie, które odbędzie się4 lutego ( poniedziałek ) o godz.15.00 w sali Kubusiów Puchatków. Jednocześnie prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu poczęstunku. Dziękujemy!
Nowy Rok rozpoczęliśmy kulturalnie bo wybraliśmy się do Teatru Lalek na spektakl pt.: „Obrazki z wystawy”. Po spektaklu odbyło się spotkanie z aktorami występującymi w tym przedstawieniu.
Dnia 04.01.2019 r. ( piatek ) o godz. 11.00 wychodzimy na spektakl do Teatru Lalek. Po spektaklu czeka na nas spotkanie z aktorami. Cena biletu 11.50. Prosimy o wpłaty na nauczycieli.
Grudzień to wyjątkowy czas, czas oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa. Każdy człowiek w wyjątkowy dla siebie sposób przygotowuje się do tego święta i przeżywa je na własny sposób. My także bardzo lubimy ten wyjątkowy czas, jego nastrój powoduje, iż jesteśmy dla siebie lepsi, milsi:)
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse