Wczoraj byliśmy w bibliotece w Szkole Podstawowej nr 4 ponieważ w tym tygodniu rozmawiamy o bajkach.
Pani bibliotekarka zapoznała nas z miejscem, w którym pracuje, opowiedziała o pracy bibliotekarza jak również zapoznała nas z różnymi książkami znajdującymi się w bibliotece. Zwróciła szczególną uwagę recykling.