Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek… Dziękujemy Filipowi, Dominikowi i Bazylemu za uświetnienie dzisiejszego dni kwiatami i cukierkami, a wszystkim chłopakom za prezenty i świetną zabawę. Dziewczyny.
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse