Pierwszy snieg

Wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu w tym roku postanowiliśmy od razu z niego skorzystać. Nasza grupa świetnie bawiła się na placu – lepiliśmy bałwany, urządzaliśmy małe bitwy na śnieżki i cieszyliśmy się zimową aurą. To był pełen radości, ruchu i uśmiechu dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci!



Baterie zbieraj srodowisko wspieraj

Troje dzieci z naszej grupy – Martyna K., Antoni M. i Tymon W. – otrzymało drobny upominek oraz dyplom za udział w akcji „Baterie zbieraj, środowisko wspieraj.



Urodziny Adriana i Martynki N

Z okazji Waszych urodzin życzymy Wam dużo radości, wspaniałych zabaw, kolorowych marzeń i uśmiechu, który będzie towarzyszył Wam każdego dnia.
Niech każdy z Was odkrywa świat z ciekawością, odwagą i wielką radością, a każdy dzień w przedszkolu przynosi coś pięknego i wyjątkowego.
Wszystkiego najlepszego! 🎂🌟🎈



Urodziny Zuzi S

Nasza kochana Zuzia S. obchodzi swoje 5. urodziny! 🥳
Z tej wyjątkowej okazji cała nasza przedszkolna gromadka składa Zuzi najserdeczniejsze życzenia:
mnóstwa radości każdego dnia,
uśmiechu od ucha do ucha 😄,
wspaniałych zabaw z przyjaciółmi,
spełnienia wszystkich marzeń – tych małych i tych całkiem dużych! 🌈🎁🎈











Ogłoszenie

W związku ze zbliżającym się długim weekendem w okresie 8-11 listopada, dyrektor przedszkola bardzo prosi  Rodziców o umożliwienie pracownikom  Przedszkola  odbioru dnia wolnego w dniu 10 listopada 2025r. i zapewnienie tym samym opieki nad swoimi dziećmi. Jednocześnie informujemy, iż w sytuacji potrzeby opieki przedszkolnej planowana jest jedna grupa łączona. Zadeklarowanie potrzeby opieki przedszkolnej w tym dniu poprzez  zapis dzieci na listę  do dnia 06.11.2025 r. Dziękuję-  DYREKTOR PRZEDSZKOLA



Ubrania na zmiane - przypomnienie dla Rodzicow

    Przypominamy o pozostawieniu w szafce dziecka zestawu ubrań na zmianę (bielizna, skarpetki, spodnie, bluzka).
W przedszkolu zdarzają się różne sytuacje – zabawy z wodą, pomoczenie ubrania czy niespodziewane zabrudzenia.
    Zbliża się również zima, dlatego prosimy, aby ubrania na zmianę były ciepłe i dostosowane do aktualnej pogody.
Dzięki temu dzieci będą mogły czuć się komfortowo i sucho przez cały dzień 😊