W piątek wraz z V grupą utrwalaliśmy naszą wiedzę nt „ Prawa i obowiązki dziecka” rozwiązując różne zadania i quizy na naszym nowym ekranie, który otrzymaliśmy w ramach projektu unijnego „Dobry start”.
6 grudnia wspólnie z grupą III i V świętowaliśmy imieniny Mikołaja. Mimo, iż Mikołaj nie mógł przybyć do nas osobiście bawiliśmy się świetnie i wykonaliśmy przesłane w liście od Mikołaja zadania, które pozwoliły nam na odnalezienie prezentów podrzuconych przez Elfy do przedszkola.
W poniedziałek byliśmy na kolejnych warsztatach w ramach zajęć „ Co nam w duszy gra” z projektu unijnego „ Dobry start”. Na zajęciach tworzyliśmy kukiełki wg własnego projektu.
Z okazji Dnia Misia przynieśliśmy do przedszkola swoje ulubione maskotki. Wspólnie z nimi przeżyliśmy radosny dzień podczas zadań, zabaw i tańców, a nawet wspólnego degustowania misiowego przysmaku: miodku z czarną porzeczka , pomarańczą i goździkami i malinami. Który był najsmaczniejszy? Zdanie naszych misiów było podzielone.
Od poniedziałku wracamy do ręczników bawełnianych. Prosimy o przynoszenie podpisanych ręczników dzieciom i o regularną wymianę ( zabieramy ręczniki do prania w każdy piątek ).
"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse