Teatr Kamishibai z Klubem "Senior +"
Dzisiaj odwiedzili nas seniorzy z Klubu „Senior +”, którzy wspólnie z nami stworzyli ilustracje do utworu Jana Brzechwy „Czerwony Kapturek”. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę.











