W grudniowy poranek mieliśmy ogromną przyjemność gościć Panie oraz Dzieci z pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Białymstoku. Spotkanie przebiegło w iście mikołajkowej atmosferze - było pełne rozmów o wymarzonych prezentach i radosnym oczekiwaniu na wizytę Świętego Mikołaja 🧑🎄 nie zabrakło wspólnego śpiewania i miłych podarunków 😊