Pierwszy snieg
Wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu w tym roku postanowiliśmy od razu z niego skorzystać. Nasza grupa świetnie bawiła się na placu – lepiliśmy bałwany, urządzaliśmy małe bitwy na śnieżki i cieszyliśmy się zimową aurą. To był pełen radości, ruchu i uśmiechu dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci!





















